Elérhetőségek

Dánszentmiklós Község Önkormányzata

Cím: 2735 Dánszentmiklós,
Dózsa György u. 100.
Telefon:
+36/53/574-000
Fax: +36/53/574-009
titkarsag@danszentmiklos.hu

Álláspályázat

2023.08.01.

                                                                                    Dajka

A Dánszentmiklósi Mosolygó Alma Óvoda és Mini Bölcsőde

pályázatot  hirdet a Közalkalmazotti jogviszony (kjt.) keretében

dajka  munkakör/ feladatkör betöltésére .

A pályázat benyújtásának határideje:    2023. 08. 14.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Dajkai feladatok ellátása,

Betöltendő állás jogviszonya:   Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás  időtartama,  munkaideje, munkarendje,   formája:   Határozatlan, teljes munkaidő (heti 40 óra),

Munkavégzés helye: 2735 Dánszentmiklós Nyárfa út 1/1

Próbaidő időtartama: 3 hónap

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  •   dajka végzettség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • végzettséget igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.08. 14.

A pályázat elbírálásának módja: Személyes beszélgetés

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.08.18.

A pályázati kiírás további közzétételének helye: Dánszentmiklós Honlapja, Dánszentmiklósi Mosolygó Alma Óvoda és Mini Bölcsőde honlapja

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.08.21.

  • Személyesen : Murárik Árpádné óvodavezetőnél

2735 Dánszentmiklós Nyárfa út 1/1,

  • Telefonon: Murárik Árpádné óvodavezetőnél  06/707741963  v.

06/53 374-016

     Emailben: mosolygoalma4@freemail.hu

Dánszentmiklós Község Önkormányzata - Magyar